דף הבית
נושאים כלליים

אודישנים לאח הגדול

אודישנים לאח הגדול

מדי שנה נערכים אודישנים לאח הגדול. גם השנה האודישנים נפתחים מוקדם, במטרה למצוא מתמודדים יוצאי דופן, מעניינים, עם סיפורים גדולים ועם אופי. בתור מלהק בעבר לתוכניות ריאליטי, חשבתי שיהיה נחמד לחלוק איתכם חלק מהידע ולהסביר לכם איזה טיפוסים מחפשים בתוך בית האח הגדול. לא קל לעבור אודישנים לאח הגדול. אם לא עברתם זה לא אומר שאתם אנשים לא טובים או לא מוצלחים, זה פשוט אומר שאתם לא מתאימים לתוכנית.

האח הגדול אודישנים


מטרת התוכנית

מטרת התוכנית היא להביא רייטינג והרבה רייטינג. לצורך רייטינג צריך הרבה רגש, אירועים, ויכוחים, צחוקים, רגש, חיבוקים, נשיקות, רומנים, צעקות והכל... לכן סוגרים את האנשים בתוך הבית כמו בתוך כלוב. תוך כמה שבועות אנשים שנמצאים בתוך כלוב הופכים להיות כמו חיות, מתחילים לאכול אחד את השני, להיאבק על שליטה ועל אגו. גם בעונה הנוכחית של האח הגדול אנחנו רואים את זה.


אודישנים לאח הגדול – דגשים

בהפקת התוכנית יודעים מראש שיגיע השלב בעונה בו דיירי הבית יתפצלו לשני מחנות שונים ויהיה בלגן גדול. לכן מחפשים אנשים שיש להם מה להגיד, אנשים עקשנים, עצמאיים, עם הרבה אגו והרבה יכולת לנהל מאבק. החוויה בתוך בית האח הגדול היא קשה מאד, לכל אדם. אודישנים לאח הגדול מנסים לבדוק האם תהיו מסוגלים לעמוד בחוויה קשה כזו לאורך שבועות ארוכים. ישאלו אתכם על אירועים קשים בחיים שלכם, על אתגרים גדולים, על תקופות משבר וינסו ללמוד מי אתם באמת.

אודישנים לאח הגדול

תמונה: צילום מסך ערוץ 2.


אודישנים לאח הגדול – כריזמה

מעבר לכך, יש בתוך בית האח הגדול הרבה רגעים מתים. בסך הכל אנשים יושבים בתוך הבית ומשתעממים בין משימה למשימה, וחשוב מאד ליצור עניין בחלל הזה, כדי שאנשים ימשיכו לצפות בתוכנית כל הזמן. אודישנים לאח הגדול בודקים עד כמה אתם יודעים לנהל שיחה, עד כמה אתם כריזמטיים, עד כמה אתם עוברים מצלמה, עד כמה אתם מצחיקים ועד כמה אתם חברמנים. הצופים צריכים להזדהות איתכם על המסך. אודישנים לאח הגדול בודקים האם אתם מוכנים להיפתח בפני אנשים אחרים, בפני הקהל בבית. כי רק ככה אנשים בבית יזדהו איתכם ויסמסו לכם. המון בהצלחה שיהיה.