דף הבית
נושאים כלליים

אודישנים לילדים

אודישנים לילדים

אודישנים לילדים הוא תחום מפותח מאד שרק ממשיך להתפתח מדי שנה. היום זה כבר ברור, ניתן לזהות כישרון ויכולות מיוחדות אצל ילדים עוד מגיל צעיר. בין אם מדובר בילדים יפים במיוחד, ממזרים, בעלי כושר משחק או כושר אילתור יוצא דופן.

מגוון תחומים שונים

אודישנים לילדים זה מושג רחב. כיום ישנה דרישה בתעשייה למגוון תפקידים עבור ילדים. קודם כל צריך ילדים שנראים טוב לפרסומות. פרסומות עם פנים יפות על המסך מוכרות יותר וגורמות לאנשים ללכת לחנות ולקנות את הפריט. יש לכם ילדה יפה במיוחד? ילד ג'ינג'י מתוק שבא לאכול אותו? כדאי בהזדמנות לקחת אותם אל אודישנים לילדים – המפרסמים יחטפו אותם.

צריך די הרבה ילדים

תזכרו שבכל שנה מופקות בתעשייה מאות אם לא אלפי פרסומות שונות, הכוללות בתוכן ילדים. בישראל אחד הערכים הכי חשובים בתוך הפרסומות הוא ערך המשפחה. כשאנחנו רואים סצנה עם משפחה בפרסומת אנחנו ישר מזדהים איתה ומתרגשים. זה לא משנה אם מדובר בפרסומת לקוטג', שניצל או טלפון. משפחה וילדים מוכרים. לכן נערכים מדי שנה אלפי אודישנים לילדים. המלהקים מחפשים ילדים מוכשרים, והם צריכים הרבה ילדים. הרי אי אפשר להשתמש באותם הילדים לכל הפרסומות, זה ייראה מגוחך.

אודישנים לילדים – לא רק פרסומות

אודישנים לילדים הם לא רק עבור ילדים "חתיכים" ויוצאי דופן. ישנם מגוון אודישנים שמטרתם למצוא ילדים בעלי מראה יוצא דופן, לאו דווקא יפה או בעלי כושר משחק יוצא דופן. בפרסומות יותר ארוכות או בסרטים קצרים, ילדים הופכים לשחקנים של ממש, ולכן מדובר גם באודישנים של ממש. יכולת משחק היא תחום שניתן ללמוד אותו, אבל בהחלט ניתן לזהות מילדות חוש תיאטרלי של ילדים. כמעט כל הכוכבים בטלוויזיה, מככבים על הבמות מגיל צעיר.

אודישנים לילדים – הסלבס של מחר

כמעט כל סלב שאנחנו רואים היום בטלוויזיה, התחיל בסדרה לילדים או בפרסומת לילדים. בר רפאלי, תום אבני, טל מוסרי, עדי הימלבלוי ועוד ועוד. הסוד הוא פשוט להגיע אל אודישנים לילדים בלי פחד ובלי יותר מדי חששות. בסופו של דבר ילדים זה דבר חמוד, ואין להם יותר די פחד מההפקה וממסך הטלוויזיה. שיהיה הרבה בהצלחה!