דף הבית
נושאים כלליים

אודישנים לכוכב נולד

אודישנים לכוכב נולד

אודישנים לכוכב נולד הם הזדמנות נדירה של אומנים לפרוץ אל התודעה הציבורית ולהתפרסם. כוכב נולד היא תוכנית הריאליטי הראשונה שסחפה את כל עם ישראל. אין כמו שירים ואין כמו מוסיקה באופן כללי ליצור הזדהות, רגש ושמחה. מאז ומעולם, זמרים היו הכוכבים הגדולים של כל תרבות. לאורך השנים, הפך הצוות ההפקה של התוכנית ליותר ויותר מקצועי. כיום, מדובר באחד הצוותים הכי מקצועיים שיש בתעשייה, פשוט תענוג לשיר ולנגן.אודישנים לכוכב נולד – שווה לגשת

האם אתם מתלבטים אם ללכת אל אודישנים לכוכב נולד? שווה לגשת. אם אתם באים מהתחום של שירה ומעוניינים להתקדם בו, מדובר בחוויה חשובה מאד. עצם המעמד של האודישן, הלחץ וההתרגשות חשובים. בחיים תמיד יהיו אודישנים ללהקות ולהפקות וזה ניסיון חשוב. מעבר לכך, אם אתם עדיין לא שרים מספיק טוב, השופטים יכולים לעזור לכם ולכוון אתכם. צדי ומרגול הם אנשים עם המון ניסיון ותמיד יוכלו להצביע מהן הנקודות החלשות שלכם, על מה כדאי להתאמן בבית ולבוא בשנה הבאה. מעבר לכך, כל הסימפוזיון מסביב לתוכנית הוא כיפי ושמח. יש הרבה מתבגרים שמנצלים את האודישנים של התוכנית ליום כיף עם החברים – הולכים לעשות כיף!


אודישנים לכוכב נולד – מה מחפשים

אוקיי, מעבר לכל, אודישנים לכוכב נולד נועדו למצוא אנשים עם קול יוצא דופן. יחד עם זאת, קול זה לא הכל! השופטים של כוכב נולד ובמיוחד צביקה הדר וההפקה, מנסים לזהות יכולות נוספות אצל המתמודדים. למשל יכולת לעמוד על במה, חוש הומור, כריזמה כללית וסיכוי להתחבר עם הצופים בבית. הצופים בבית לא תמיד יאהבו את הזמר הכי טוב אלא את הזמר שהכי מתחבר לקהל, את הזמר או הזמרת עם הסיפור האישי המרגש – את אותם זמרים שיועדים לגרום לנו לבכות.


עוד כמה טיפים

אחד הכלים לגרום לשופטים להעביר אתכם שלב, הוא לשיר בפניהם שיר מקורי שכתבתם. ניתן להצביע על מספר זמרים בולטים כמו מיה רוטמן, ג'קו אייזנברג ועידן עמדי – ששרו שירים מקוריים, הצליחו בתוכנית בגדול ונחרטו בתודעה שלנו בתור אמנים עם אמירה אישית אמיתית. זה הטיפ הכי טוב שנוכל להביא לכם לפני אודישנים לכוכב נולד. בהצלחה!