דף הבית
נושאים כלליים

אליפות ישראל בדקה
אליפות ישראל בדקה

"אליפות ישראל בדקה" - זהו שמה של תוכנית הטלוויזיה החדשה בניצוחו של עידו רוזנבלום, איש המוניות והכספים. הפורמט של אליפות ישראל בדקה דומה לשעשועונים אחרים שעובדים על מהירות מחשבה, יכולת אילתור ולחץ זמן. מדי שבוע, המתמודדים השונים יידרשו לשחק ב-10 משחקים נפרדים, דקה אחת בכל משחק. רק ברגע בו מתמודד מנצח במשחק אחד, הוא ממשיך אל המשחק הבא. מי שמנצח ב-10 משחקים – זוכה במיליון שקלים!

מדהים - חובה לראות את הפרומו -
הסוד של אליפות ישראל בדקה

הסוד של התוכנית החדשה "אליפות ישראל בדקה" הוא הנגישות של כל אחד מאיתנו לזכות בהמון כסף. לא צריך להיות גאון גדול כדי לנצח ב-10 משחקים. צריך יכולת משחק, מחשבה מהירה, יכולת אילתור וכמובן הרבה מזל. כלומר בסופו של דבר, הרבה אנשים יכולים להצליח בתוכנית. בדומה לשעשועונים אחרים, מי שיגיע לאולפן של התוכנית הם זוגות צעירים, בני משפחה, שותפים, מכרים ועוד... תמיד מרגש לראות זוג צעיר זוכה במיליון שקלים שמסדרים לו את המשכנתא.

אליפות ישראל בדקה און ליין  תמונה: יחצ ערוץ 2.


עידו רוזנבלום דוהר קדימה


לא סתם בחרו בעידו רוזנבלום להנחות את אליפות ישראל בדקה. עידו נחשב לאחת הדמויות הפופולאריות ביותר על מסך הטלוויזיה, שלא לומר סמל סקס. עידו פרץ אל התודעה הציבורית עם "מונית הכסף" שם הוא מצטייר בתור חתיך הורס, בחור זורם וקומיקאי עם הומור יוצא דופן. מה שרוב הצופים לא יודעים, זה שההפקה לוחשת לו באוזן מה לומר לנוסעים השונים במונית. יש לבחור פנים יפות והרבה כישרון, אבל רוב הבדיחות הן לא שלו... סתם שתדעו.


אליפות ישראל בדקה מהבית

מה שיפה בתוכנית החדשה, הוא האפשרות לשחק מהבית, או כמו שאומרים: "אליפות ישראל בדקה און ליין". בדומה לתוכנית אל תפיל את המיליון, כל אחד יכול לשחק את המשחק ולהתחרות מול מתמודדים אחרים מהמחשב הבייתי. עובדה זו הופכת את התוכנית למשהו אינטרקטיבי שממש מפעיל את הצופים וגורם להרבה יותר הזדהות עם התוכנית, למרות שהפרסים לשחקנים הביתיים הם יותר נמוכים... בכל אופן מדובר בטרנד חדש, אותו מובילה קשת. כנראה שהם יודעים מה שהם עושים ברמת החייל. נתראה באולפן!


מעוניינים להשתתף?

קראו עוד אודות הרשמה לאליפות ישראל בדקה של ערוץ 2... בהצלחה!