דף הבית
נושאים כלליים

אל תפיל את המיליון מהבית
אל תפיל את המיליון מהבית

אל תפיל את המיליון מהבית היא גירסת האון ליין של התוכנית "אל תפיל את המיליון". במקום שהחבר'ה באולפן יגרפו את הפרס הגדול ואנחנו נקנא מהבית, כעת כל אחד יכול לשחק במשחק הגדול מהבית, מהמחשב האישי, ביחד עם כל המשפחה. האמת היא שאפילו כמה בני משפחה יכולים לשחק את המשחק כל אחד בנפרד – כולל אחד נגד השני.

אל תפיל את המיליון מהבית
תמונה: יחצ קשת.


למה כדאי לשחק

היתרון הגדול של אל תפיל את המיליון מהבית הוא החוויה. עצם העובדה שלא משחקים סתם, אלא משחקים עם מתח ועל כסף אמיתי, מכניסה המון אדרנלין וגורמת לזה להיות מעניין. יש מי שבוחר לשחק במשחק ביחד עם כל המשפחה, יש מי שמעדיף לעשות ערב כיף עם החבר'ה, כמו טריוויה שכולם משחקים ביחד. כדאי רק לסכם מראש מי לוקח את הפרס הגדול במקרה של זכייה....


אל תפיל את המיליון מהבית – 500,000 ₪

אוקיי, אז סכום הזכייה של אל תפיל את המיליון מהבית הוא 500,000 ₪! סכום מטורף, אין ספק. אם נשווה את זה לשעשועונים אחרים או לתוכניות ריאליטי כמו האח הגדול, נבין מיד שזו אחת ההצעות הכי משתלמות שקיבלנו בזמן האחרון. סכום כסף אדיר עבור מאמץ חד פעמי – מהבית!


יותר שווה מהאח הגדול

מה עדיף - האח הגדול? להיות סגור בתוך בית במשך 4 חודשים, ביחד עם 20 איש שאתה לא מכיר, להתקלח במים קרים, לריב כל היום, לדבר עם דג, לבכות כל שני וחמישי, להשתתף במשימות הזויות ולהפוך למפורסם בעל כורחך... או לזכות בחצי מיליון שקל מהבית? כמובן שהרבה יותר קל וכיף לזכות מהבית.


אלירז שדה מכה שנית

אלירז שדה הוא אחד הטאלנטים המבטיחים של "קשת" לעתיד הרחוק. זוכה העונה השנייה של האח הגדול זוכה לפופולאריות יוצאת דופן בקרב הציבור, גם שנה וחצי לאחר הזכייה הגדולה. זה התחיל מהנחיית תוכניות בערוץ 24, המשיך בהגשת תוכנית אינטרנטית וכעת עובר אל המסך הגדול ואל הפריים טיים. בעונה הקרובה של אל תפיל את המיליון מהבית, הצמידו לאלירז את המורה הטוב ביותר: מר ארז טל. ביחד הם יהפכו את העונה הקרובה של אל תפיל את המיליון לחוויה בלתי נשכחת! בהצלחה לכל המתמודדים מהבית, מומלץ.