דף הבית
נושאים כלליים

אסטרולוגית
אסטרולוגית מקצועית | אורן לפידות

תחום האסטרולוגיה הוא נדבך חשוב ובולט בתחום המיסטיקה של ימינו, ומאז ומעולם היה בשימוש של מיסטיקנים רבים. אסטרולוגיה היא תורה עתיקת יומין ממש שמפתיעה כל פעם מחדש בנכונותה ובדיוק שלה. אסטרולוגית היא אישה המייעצת לאנשים באמצעות מגוון כלי אסטרולוגיים ובשילוב טכניקות מיסטיות נוספות. אסטרולוגית יכולה לבנות מפה אישית לכל אדם, ולראות את נתיבי גורלו,עברו ועתידו. האסטרולוגית בוחנת את המפה האסטרולוגית ומבחינה בקווי האופי של האדם, ורואה מה מצבו לפי הכוכבים, ואילו תקוות הוא אמור לעבור, וכך לייעץ לו מה כדאי לו לעשות על מנת שירוויח בצורה הטובה ביותר מהמצב בו הוא נמצא.


אסטרולוגית


מבנה המפה האסטרולוגית


מפה אסטרולוגית בנויה ממספר מרכיבים, והיא מבוססת על הכוכבים שמקיפים את כדור הארץ ומשפיעים בדרכים שונות על חיינו כאן על הכדור. מפה אסטרולוגית בנויה מתאריך לידת האדם, שעת הלידה שלו ומקום הלידה שלו, העיר והארץ בה נולד. את המפה עצמה בונים לפי גרמי השמים שהיו בפעילות באותו הזמן, ולפיכך, יודעת האסטרולוגית את נפש האדם, אופיו, תחביביו ונטיות לבו. האסטרולוגית מייעצת למי שמבקש הדרכה בחייו, וממליצה לו לאיזה כיוון כדאי לו לפנות. לדוגמה, בבחירת לימודים או מקצוע – אסטרולוגית יכולה לראות במפה של האדם, איזה מקצוע יתאים לו ביותר.


ספרי מתנה - אסטרולוגיה

כיום, ניתן להזמין מהאסטרולוגית, ספר מתנה לבן הזוג, לחברה או למשפחה הקרובה. בספרי המתנה מנתחת האסטרולוגית את מפת הלידה של האדם לו אתם מעוניינים להכין מתנה, והמידע מודפס כספר יפה ואיכותי. מתנה כזו, היא מתנה נפלאה לאדם שמקבל אותה, ויכולה לפתוח לו ערוץ חדש לחלוטין של ידע ואינפורמציה על עצמו, שתמיד כדאי לדעת. ספרי אסטרולוגיה אישיים הם מתנה פופולארית שניתן להזמין מבתי עסק רבים, ומחירם אינו יקר במיוחד.


זוגיות ואסטרולוגיה

באסטרולוגיה, תמיד היה ניתן לקבל ייעוץ לגבי התאמה זוגית בין בני המזלות השונים, לפי אופיים. לפי האסטרולוגיה, לכל מזל יש מזל משלים לו, ושילוב של שניהם יכול להוביל לזוגיות המושלמת שלהם. כך, לדוגמה, לפי האסטרולוגיה, מזל שור ומזל עקרב הם מזלות משלימים, וזוגיות של שניהם יכולה להצליח מאוד. הכוונה בזוגיות משלימה היא, שלשני המזלות האלה יש חוסרים שהמזל השני יכול להשלים אצלם, וללמדם, כך ששני הצדדים יוצאים מורווחים ומאושרים מהקשר הזוגי. כמובן שזוגות בעלי מזלות לא משלימים הם זוגות טובים, אך לפי האסטרולוגיה, שילוב כזה הוא הרבה יותר קל לשני בני הזוג.