דף הבית
נושאים כלליים

דודו טופז

מאת: רותם מיכאל

דודו טופז - מפגש לא אישי

מאז ילדותי דודו טופז היה כוכב גדול ורבים מחבריי העריצו אותו וכולם כמובן הכירו אותו טוב מאוד. מעבר לטלוויזיה, העיתונות הצהובה וגם הרשויות היו מתעסקים איתו לא מעט ומידי פעם הוא היה בכותרות ככה שכולם הכירו אותו קצת מעבר להיכרות עם שחקנים או בדרנים אחרים בטלוויזיה וברדיו.

למשל, בצורה חושפנית וחודרנית קצת, כולם הכירו את אורח החיים שלו שהיה בלייני כזה, תמיד עם אנשים, חברים ובחורות מסביבו. כולם ידעו על המשפחה שלו ועל הנישואים והגירושין שלו, בקיצור, תמיד היה משהו מעניין לומר על דודו טופז. ואגב, גם זה כבר נושא לשיחה אחרת לגמרי, בישראל כבר אין הרבה גבולות לעיתונות ולעיתונאים.

כבר נתקלנו בפרשות שונות ומשונות כמו הסתרת מידע, פרובוקציות, מידע סודי שמגיע שלא אמור להגיע, קצת פאפארצי ועוד. גם במקרה של דודו טופז לדעתי מאוד חדרו לו לפרטיות. אבל בניגוד למקרים אחרים, נראה שלא ממש היה איכפת לו.

למען הכנות, אני לא יכול לומר בפה מלא שהוא היה גיבור ילדותי, אבל בהחלט בזמן שעברתי למרכז ורק עבדתי, היה לי הרבה זמן לראות טלוויזיה והתוכנית המועדפת עלי מאז ומעולם הייתה הראשון בבידור. גמרתי ללמוד ועברתי לגור בתל אביב, חשבתי שעכשיו באמת יתחיל בלגן בחיים שלי.

ציפיתי למגוון גדול מאוד בבילויים, הרבה מסיבות, יותר ממה שאפשר להשתתף, הרבה מועדונים שיהיו פתוחים כמעט כל יום אפילו באמצע השבוע. דיי מהר התחלתי לראות שזה ממש לא ככה. לא תמיד באמצע שבוע היה לאן לצאת וחזרתי לראות טלוויזיה. לפעמים הייתי מדבר עם חברים ולא היה לאף אחד רעיון לאן לצאת הערב.

וככה התבשל לי הרעיון של ללכת לראות תוכנית של דודו טופז בתור קהל. זה נכון שיש פאבים שתמיד פתוחים אך מצד שני, כמה כבר אפשר לשבת בפאבים? וכשמדובר במסיבות, לעיתים רק יש יותר לאן לצאת. בסופי השבוע הבאים התחלתי לדבר עם החברים שלי ולהעלות את הרעיון של ללכת לתוכנית במקום כל הזמן לחפש לאן יש לצאת.

בהתחלה לא כולם אהבו את הרעיון אבל איכשהו, כולם קיבלו אותו רוצו דווקא פעם אחת לראות את הראשון בבידור בגודל טבעי ולא דרך המסך. בסוף שבוע תל אביב הופכת להיות עמוסה בפקקים ולאו דווקא כיפית: יש צעירים שיכורים, פקקים רבים, צפיפות בכבישים וגם בעיית הבעיות-הסלקציה שיש בכניסה לכל מיני מועדונים ומסיבות.

אז ערב אחד ללכת לראות תוכנית טלוויזיה בהשתתפות דודו טופז זה בהחלט אטרקציה ושבירת שגרה נעימה. מה גם, שהרבה פעמים לא נתנו לכולנו להכנס למסיבות והערב כולו היה מתבאס. הלכנו לתוכנית והיה פשוט מדהים, כמה שדודו היה מגניב ומעניין בטלוויזיה, זה מאוד שונה היה לראות אותו בגודל מלא וממש להיות שם, במרחק נגיעה כשהדברים קורים.

לא נעים להודות אבל בילוי בפאב תל אביבי פחות עושה לי את זה. וכמה שהיה קשה להתקשר שוב ושוב למספר הזה כדי להירשם להיות קהל בתוכנית, המשכתי לעשות את זה ומידי פעם, להיות קהל היה בילוי בשבילי ובשביל כמה מהחברים שלי. דודו טופז תמיד נתן אחלה הופעה, הפתיע בכל מיני רעיונות מעניינים ותמיד חזרנו הבית עם חיוך גדול והרגשה טובה שעשינו משהו קצת אחר מאשר עוד בירה בעוד איזה פאב.