דף הבית
נושאים כלליים

האח הגדול
האח הגדול בכל מקום

התוכנית האח הגדול היא בגדר מפלצת בטלוויזיה הישראלית. לא ניתן להשוות את האח הגדול לאף תוכנית ריאליטי אחרת. כל ערוצי הטלוויזיה האחרים יודעים מה קורה כאשר משבצים תוכניות טלוויזיה כלשהן מול האח הגדול – הכישלון מובטח. מפיקי התוכנית דואגים לבנות לנו מתח ודריכות לקראת כל תוכנית שבועית, בין אם זה באמצע שבוע, ששי או מוצ"ש.

הגדולה של האח הגדול היא האינטנסיביות שלה והעובדה שאנחנו מחוברים לווריד במשך 24 שעות עם אנשים שאף פעם לא היכרנו, שכלואים בתוך הבית, אוהבים אחד את השני, שונאים אחד את השני ובעיקר רוצים להתפרסם!!!

מה מצפה לנו בתוכנית האח הגדול 3?

חברת קופרמן שמפיקה את האח הגדול לא יכולה להרשות לעצמה לשעמם אותנו בעונה החדשה של האח הגדול. בכל עונה הם מתחייבים להביא חידושים לעונה. זה מתחיל בשיפוצים נרחבים של בית האח הגדול מדי שנה וזה ממשיך במשימות חדשות, בחוקים חדשים ובתסריט עלילה הפכפך ומשתנה מרגע לרגע.

האח הגדול - אלירז שדה

תמונה: צילום מסך ערוץ 2.


בעונה הקודמת לדוגמא, "השבוע שלא היה" סיפק לנו רגע השיא בעונה, כאשר הדיחו כביכול את אלירז שדה מהווילה. רבים מאיתנו הזילו דמעה כאשר ראו את הגיבור הטרי שלנו בהלם טוטאלי ובסבל של מתבגר יוצא מהווילה, לא יודע אם לחייך לקהל ולהודות או לכעוס בצורה קיצונית. אבל זה היה שווה את הזה, התעללנו באלירז אבל צחקנו ושמחנו אחרי שראינו את התגובות בבית לאחר מכן. יכול להיות שזה מה ששבר בעצם את איילה ואת סער...

בתוכנית האח הגדול הקרובה יהיו חייבים ללהק דמויות צבעוניות במיוחד – אבל לא יותר מדי!!! ראינו מה קרה במקרה של מעיין חודדה. ליהקו כביכול עינב בובליל חדשה, אבל שמו אותה עם בעלה והטילו עליה משימות שהיו פשוט גדולות עליה. יש גבול לסבל שאדם מסוים יכול לעבור. יש אנשים שאצלם עוצמות הרגש הן כל כך חזקות שזה יכול פשוט להתפוצץ בפנים.
יחד עם זאת חייבים להודות, ברגע שמכניסים בני משפחה אל תוך בית האח הגדול זה הופך להרבה יותר מעניין. קודם כל זה יוצר מחנאות מסוימת. דבר שני זה יוצר מריבות בגלל פער הגילאים. אנחנו זוכרים איך דיירי הבית אהבו לשנוא את יוסי בובליל המבוגר והמוזר. העניין הוא שהצופים מזדהים מאד עם הדמויות שזוכות ליחס משפיל. גם שפרה זכתה בתוכנית האח הגדול בזכות השפלה שעברה בתוך הבית.

בקיצור שווה לחכות. האח הגדול חוזרת ונוכל שוב לצלול אל תוך ים של רגשות, אינטריגות, מריבות והרבה הרבה צחוקים. אצלנו ערוץ 20 כבר פתוח!!!