דף הבית
נושאים כלליים

האח הגדול 3

האח הגדול 3 – הפייבוריטים

האח הגדול 3 נפתח בסערה. בצורה מפתיעה, עושה רושם שכל המבקרים השונים מבסוטים למדי מהליהוקים של העונה הנוכחית. לא עוד אנשים שעברו שינוי מין או מוזרים למינייהם – אנשים נורמליים, מעט קיצוניים אבל תקשורתיים ומעניינים – אחלה אנשים.

בעונה הזו של האח הגדול, יש ייצוג מרשים לעיר תל אביב. לא סתם מתמודדים רבים מכירים אחד את השני, הם כולם חלק מסצינת המסיבות של תל אביב: אלעד הגמד, עמיר גולדברג, נופר מור, סיון דרור ועוד... אפשר לומר שבתוך תל אביב הם כבר סוג של סלבס, אבל הנורא מכל עוד לפניהם...

מן הצד השני יש גם לא מעט דמויות עומק. פרידה היא אחת מהן, אשה עם אישיות מדהימה, אישה שעברה יותר ממה שרוב האנשים עוברים בכל מהלך חייהם. לצידה אפשר לפגוש את יורם כהן המתנחל, שגם משדר הרבה בגרות ועומק. הם אלו שצריכים לתת את הקונטרה, העומק והתחכום לחבורה הצעירה.

מבחינת הורמונים, לא יהיו חסרים הורמונים במהלך האח הגדול 3. אפשר לומר שהעונה של הזו של האח הגדול 3 היא העונה עם הכי הרבה כוסית. לא רק איילה רשף אחת, אלא מספר בחורות שנראות מיליון דולר: הסיוניות הכי מרשימות, פשוט בחורות יפיפיות. לצידן יש את ליאם ואת נופר, גם חתיכות. ולא לשכוח את דנה רון המפיקה המצליחה – שגם נראית פיצוץ יחסית לגילה.

ליאם האח הגדול
פרופיל הפייסבוק של ליאם רז.

חלק מהנשים בתוך האח הגדול תפוסות וחלק לא. כבר בימים הראשונים אפשר לראות שהמצב נפיץ ושבקלות נראה רומן או שניים בשבועות הקרובים. מניסיון אנחנו יודעים שזה מחזק את אותם המתמודדים. לקהל בבית יותר קל להזדהות עם מתמודדים המפגינים רגשות אהבה חזקים, מתמודדים שמתמסרים לתוכנית ואל הצופים. צריך רק להיזהר שזה לא יהרוס להם את החים בחוץ.

ראינו כבר בעונה הקודמת של האח הגדול מה זה גרם למר סער שיינפיין, איזה סרטים הוא אכל וממשיך לאכול עם בולבולון. הכפיל שלו בתוך האח הגדול 3 הוא כמובן עמיר גולדברג, שגם לו יש אקסית מיתולוגית וסיפור קשה. נקווה שהוא לא ייעשה את אותן הטעויות.

בפסקה האחרונה הגענו אל הדבר הכי חשוב – אלעד צפני או אלעד הגמד הוא הפייבוריט שלנו לעונה הזו של האח הגדול 3. מדובר בבחור כריזמטי ומוכשר שעוד יפתיע אתכם הרבה במהלך התוכנית. איזה כיף שרק שאנחנו רק בהתחלה!