דף הבית
נושאים כלליים

הדור הבא 24/7
הדור הבא 24/7

התוכנית הדור הבא 24/7 היא התשובה המוחצת של ערוץ 10 לחברת 'קשת' ולערוץ 2. אין בלעדיות על הפורמט של האח הגדול ואין גבול ליצירתיות של חברות ההפקה. הדור הבא 24/7 הולכת כנראה להיות "האח הגדול החדש" – הפקת ענק שתפגיש מתמודדים טריים בני 25-35 שיצולמו 24 שעות ביממה מסביב לשעון, ויראו לנו מה זה בית סגור שוקק חיים. לא עוד מתמודדים הזויים, אנשים לא רלוונטיים ואינטרסנטים למיניהם – אלא קומונה צעירה ורעננה.


צפו במתחם המדהים של הדור הבא -


הדור הבא 24/7 – גם באינטרנט


אם לא הבנתם, הדור הבא 24/7 הולכת להיות פרויקט גדול במיוחד. השמועות מספרות כי ערוץ 10, ביחד עם אתר 'וואלה' וחברת ההפקות 'אבוט רייף המאירי' – בנו קומפלקס ענק במרכז הארץ, במטרה לאכלס את הדיירים החדשים של התוכנית. אתר 'וואלה' הולך לקחת חלק פעיל מאד בשיווק התוכנית לקהל הרחב. במהלך התוכנית, אתר וואלה ישדר את התוכנית 24 שעות ביממה בעמוד הבית שלו. כיוון שמדובר באתר עצום בגודלו, מדובר בחשיפה אדירה, יותר מאתר 'מאקו' לצורך השוואה... בנוסף לכך, אתר וואלה הולך לשפוך הרבה מדיה, כלומר הרבה פרסומות לתוכנית, שמטרתן להקפיץ את שיאי הרייטינג לשיאים חדשים.


ריאליטי של צעירים

החידוש הגדול של התוכנית הזו לעומת האח הגדול הוא טווח הגילאים המוגבל. ערוץ 10 מחפש מתמודדים בטווח גילאים מאד ספציפי: 25-35. דרושים אנשים יפים, שמצטלמים טוב, סקסיים, מתלבשים טוב, פנויים להצעות, רומנטיים, תקשורתיים וספונטניים. כמו שאתם כבר יודעים, בתוכניות מסוג זה המתמודדים צריכים לבצע משימות שונות במהלך התוכנית, ולכן כל משתתף חייב לבוא עם רוח משחק ועם יכולת להיפתח בפני שאר הדיירים ובפני הצופים. בערוץ 10 מבטיחים לנו שיהיו הרבה חידושים בפורמט, מעניין יהיה לראות עד כמה הם יתעלו מעל קופרמן הפקות של 'האח הגדול'.


הדור הבא - ההרשמה לתוכנית בעיצומה

ההרשמה לתוכנית הדור הבא 24/7 נמשכת כל העת. התוכנית הדור הבא 24/7 היא תוכנית ריאליטי לכל דבר. ישנה היענות עצומה בציבור, ועשרות אלפי צעירים מעוניינים להיכנס אל הבית החדש והמסקרן. לכל אחד ברור, שהפרסום של התוכנית יהיה נרחב למדי. צריך גם לזכור שבכל תוכנית ריאליטי, העונה הראשונה היא זו שנזכרת לטווח ארוך. כלומר מי שיגיע לגמר של העונה הראשונה של הדור הבא 24/7 – ייחרט כנראה בזכרוננו לטווח ארוך, שווה את המאמץ.