דף הבית
נושאים כלליים

הישרדות 5
הישרדות 5 - מה צפוי לנו בעונה הבאה?

העונה הרביעית של הישרדות- "הישרדות אולסטארס" עוד לא נגמרה ומתמודדי העונה החשה של הישרדות כבר נחשפים. כמו במדינות אחרות בעולם, גם בארץ מצלמים מספר עונות של הישרדות מראש על מנת לצמצם בעלויות ההפקה לכל עונה.

הישרדות

צילום מסך: ערוץ 10.

על כן, העונה החמישית של הישרדות כבר צולמה. הישרדות 5 הולכת להיות עונה קצרה במיוחד-המתמודדים שהו על האי במשך ארבעים ימים בלבד, ולא כמו בעונות אחרות בהם שהו על האי זמן ממושך בהרבה.

הישרדות 5 עשתה כותרות עוד לפני שעלתה לאוויר, אחרי שעוררה שערורייה קטנה בנוגע לחלוקת השבטים. כידוע, בכל עונה מתחלקים השורדים לשבטים על פי קריטריונים מסוימים-מבוגרים מול צעירים, נשים מול גברים, שורדים מול מעריצים. בפרסומים מוקדמים על הנושא בתוכנית הישרדות 5 לפיו אמורים השבטים להתחלק, דווח כי המפיקים בחרו לחלק את השבטים על פי מוצא עדתי-מזרחים מול אשכנזים.

השד העדתי כבר יצא בעבר בתוכנית ריאליטי, אם כי ללא כוונה תחילה, בעונה הראשונה של האח הגדול, בה התחלק הבית לשני מחנות על פי המוצא של היושבים בו. בגלל הביקורת הרבה שעוררה החלוקה, החליטו בערוץ 10 לשנות את הקונספט ולחלק את השורדים של הישרדות 5 למחנה "עשירים", המקבלים פינוקים מההפקה, ולמחנה "עניים" שצריכים לדאוג לעצמם לכל צרכיהם.

המשתתפים בעונת הישרדות 5 נחשפו גם הם כבר. ככל הנראה, מפיקי הישרדות 5 לא שמחו על האופי הכריזמטי של השורדים והחליטו לבחור שורדים בעלי מראה מצודד במיוחד.

המתמודדים

בעונה החדשה הם אוהד אלון, דוגמן ושחקן שיצא בעבר עם מיכל גבריאלוב, אירית רחמים – בת 36 הנשואה לשחקן העבר לירון בסיס, אתי חליווה, בת 28, מקריית שמונה, גיורא רוטמן, איש עסקים מהרצלייה, בעל ואב לשלושה ילדים.

יאנה קלמן, שזכתה בתחרות מלכת היופי בשנת 1995 ועובדת היום כאחות אונקולוגית בחדר ניתוח, גב פשטי, בן 28 שנגמל מסמים והפך למדריך גמילה, יונתן שמלא, קצין קרבי שסיים קורס חובלים ובנו של הסופר משה שמלא, יניב רוחן, בן 28 שעזב את אשתו בהריון על מנת להשתתף במשחק.

לירון שטראוס, שחקן טניס ובן טובים מכפר שמריהו, מוראל בן-חמו, ברמנית ודוגמנית מתל אביב, נטלי כבסה, ברמנית במסעדת הקנטינה התל אביבית הידועה, פנינית רוזנברג, בתה של אילנה רז ז"ל שהייתה מנחת קבוצות דיאטה ידועה, שונית פרג'י, שהשתתפה גם היא בתחרות מלכות היופי בשנת 2008 ורועי לולו, בן 35, איש חיי לילה מוכר בחיפה.

על כן, הישרדות 5 תהיה ללא ספק העונה של היפים והמפורסמים.