דף הבית
נושאים כלליים

הישרדות 6

הישרדות 6
- מאת יוני הכט

הישרדות 6 בפתח וכל עם ישראל במתח. האמת שזה לא מדויק. עכשיו רק התחילו הפרומואים של הישרדות 5. אבל מי שרוצה להשתתף בעונה הבאה של הישרדות, מבין שהתוכנית הישרדות 6 היא הדבר האמיתי וההזדמנות האמיתית להתפרסם ולהגיע למסך הגדול.

הפורומואים של הישרדות

מתוך הפרומואים של הישרדות אנחנו יכולים להבין שבעונה החמישית של התוכנית הדגש הוא על אנשים צעירים, בדומה לעונה הנוכחית של האח הגדול, בדגש על דוגמנים ודוגמניות. זה מדהים איך בכל עונה אנחנו רואים על המסך עוד ועוד דוגמנים ודוגמניות על המסך, עם ביקיני אדום, צהוב וגם כחול. לכן אם אתם נראים טוב במיוחד, מחפשים לפרוץ בגדול, הישרדות 6 היא המקום המושלם עבורכם. אנו יודעים שהמיונים לעונה של הישרדות 6 כבר החלו וימשכו מספר חודשים.

הישרדות 6 – לא רק לוק

עזבו אתכם, מפתה לחשוב שהדבר הכי חשוב באודישנים של הישרדות הוא להיות חתיך, אבל בפועל זה לא עובד ככה. ההפקה של הישרדות 6 מחפשת אנשים חזקים, אנשים עם אופי, אנשים עם ערכים, אנשים שרוצים להרוויח כסף, אנשים שרוצים להתפרסם, ענשים עקשנים, אנשים שאיכפת להם, אנשים ניסיון חיים. בשונה מתוכניות ריאליטי אחרות, התוכנית הישרדות היא אולי תוכנית הריאליטי האינטנסיבית ביותר שיש על המסך. היא לא מצולמת באולפן ולא מאפרים אותך כל רגע.

הישרדות 6 - אודישנים

תמונה: צילום מסך ערוץ 10.

תנאים קשים

הישרדות 6 מתרחשת על אי מבודד, בקור מקפיא ועם הרבה אתגרים פיסיים. מתי בפעם האחרונה אחלת חלזונות או סרטנים מהים? מתי בפעם האחרונה הייתם רעבים במשך כמה ימים ברציפות? אנשים שמתתפים בתוכנית הזו מרזים קילוגרמים רבים ומאבדים כל חשק מיני. הרעב הגדול הזה משפיע על הנפש והופך אותנו לבלתי נסבלים. אנשים מתווכחים, תוקעים סכינים, מרמים והופכים להיות אויבים אחד של השני. התופעה הזו מתעצמת בגלל החלוקה המוקדמת לשבטים שונים. הישרדות 6 מחפשת לוחמים של ממש, את האנשים שיכולים לסחוף אנשים אחרים אחריהם, להוביל מהלכים ול להישבר כאשר קצת קשה.

הישרדות 6

מומחים לתוכנית הזו מעריכים שהעונה השישית של הישרדות הולכת להיות הטובה ביותר. נקווה שהם צודקים. המיונים התחילו.