דף הבית
נושאים כלליים

טריני וסוזנה עושות את ישראל

הירשמו לאודישנים כל עוד אתן מספיקות!

ההרשמה לתוכנית טריני וסוזנה עושות את ישראל בעיצומה באתר של ערוץ 10 וההתרגשות רק עולה ועולה. בפעם הראשונה יגיע לארץ פורמט ריאליטי במלואו – כולל כל הצוות וכמובן צמד המנחות המדהימות שהצליחו להתחבר לתרבות ולסגנון הלבוש של כל מדינה בה הם ביקרו. טריני וסוזנה מצליחות לגרום לנשים לאהוב את עצמן!


אז מה זו בעצם התוכנית הזו?

טריני וסוזנה עושות את ישראל היא תוכנית ריאליטי חדשה שתעלה לאויר עוד כמה חודשים בערוץ 10. הרעיון הוא פשוט. נשים מכל הגילים וכל המגזרים יכולות לפנות לקבל ייעוץ אישי צמוד מצמד המאמנות הללו – שהן לא בדיוק מאמנות של כושר, אלא יותר מאמנות של המחשבה והרגש. המטרה של טריני וסוזנה היא פשוטה – לגרום לנשים לאהוב את עצמן כמו שהן.


איך זה קורה?

אז נכון, אמנם בתוכנית טריני וסוזנה עושות את ישראל המתמודדות נדרשות להיפטר מלא מעט בגדים, אבל מעבר לכך לא נדרשים ניתוחים פלסטיים, צביעה יוצאת דופן של השיער או דיאטת רצח. לא! המטרה היא לדעת להתחבר למה שיש לנו, להשלים עם עצמנו ולדעת לפרגן לעצמנו עם בגדים ומראה שיגרמו לנו להרגיש יותר טוב.


טריני וסוזנה עושות את ישראל

יש משהו בתוכנית הזו שמתיישב בול על התרבות הישראלית. קודם כל אנחנו חולים על ריאליטי. תוכניות הריאליטי כבשו את טבלאות הרייטינג כבר לפני כמה שנים טובות. מעבר לכך אנחנו מכורים לאופנה ולבגדי מותגים. אנחנו עם של שופינג וממש לא תזיק לנו השגחה מקצועית של הצמד טריני וסוזנה עושות את ישראל.


לומדים להתלבש ולקבל החלטות

מי שלא יודע, מעבר לאימון שהבנות יעברו, טריני וסוזנה מעודדות נשים לקחת החלטות לבוש ומראה באופן עצמאי. כלומר אחרי שבוע של חוויה משותפת וממלאת, הן נדרשות לצאת כל אחת ולעשות שופינג לעצמה בצורה שתיטיב עמה. כל אחת לומדת לאהוב את עצמה גם בלי עזרה של אחרים.


זה ייגמר בתצוגת אופנה....

נכון! הסיום של התהליך שעוברות הבנות הוא תצוגת אופנה מול בני המשפחה ההמומים. כעבור שבוע אינטנסיבי בני המשפחה רואים את המהפך שעבר על יקיריהם. לא עוד בגדים שנראים כמו סמרטוטים או תסרקת מוזנחת, אלא מראה כובש וזוהר.


טריני וסוזנה עושות את ישראל בגדול

התקשורת עם הבנות הולכת להיות מעניינת למדי, שכן האופי החם של הישראלים תמיד יוצר רגעים מצחיקים. מה שהכי מעניין הוא עד כמה הציבור הישראלי יתחבר עם צמד המנחות שהפכו לשם דבר באירופה. אנחנו אופטימיים.