דף הבית
נושאים כלליים

כוכב נולד לילדים
כוכב נולד לילדים

התוכנית כוכב נולד לילדים היא גרסת הילדים של התוכנית כוכב נולד. כוכב נולד היא תוכנית הריאליטי הוותיקה ביותר במדינה. במובן מסוים ניתן לומר שזו התוכנית שהמציאה את ז'אנר הריאליטי הישראלי. אלא שבשנים האחרונות, לאנשים קצת נמאס לראות את אותה תוכנית עונה אחר עונה. ההפקה ניסתה לחדש את הפורמט, לשנות שופטים, לבנות אולפן חדש וכו'... אבל בסופו של דבר הקהל רוצה לראות משהו חדש: כוכב נולד לילדים.


כוכב נולד לילדים – זה מרגש

תוכניות הריאליטי כבשו את המסך הישראלי ב-5 השנים האחרונות. אין כמעט הפקות מקור, דרמות או קומדיה – רק ריאליטי, ומהסוג הנמוך ביותר. לטענת המומחים, סוד ההצלחה של תוכניות טלוויזיה בפורמט ריאליטי נעוץ בעוצמות הרגש שחווים הצופים במהלך התוכנית. הצופים מזדהים מאד עם כוכבי ריאליטי, עם המשברים שהם עוברים במהלך התוכנית ועם התחרות הסמויה. אנשים אוהבים להציץ, לראות מקרוב ולהזדהות עם אנשים אנונימיים שמצליחים כל כך על גבי מסך הטלוויזיה.


הלוואי ונמצא ילד כזה - חובה לראות...ילדים בתוכנית ריאליטי

החידוש הגדול בתוכנית כוכב נולד לילדים, הוא השימוש בילדים. כידוע, יש לישראלים רגישות מיוחדת לילדים – אנחנו מתים עליהם. ילדים זה דבר מצחיק, שנון, תמים ומרגש. אין חיבור יותר טבעי בין הפורמט של ריאליטי לבין ילדים. יחד עם זאת, חשוב להקפיד שמדובר בילדים עם חוסן מנטאלי מסוים, עם כישרון ועם הורים תומכים. חשיפה כה עצומה יכולה גם להסב נזק לילדים.


כוכב נולד לילדים – טווח הגילאים

מהסיבות שמנינו, הפקת כוכב נולד לילדים הגבילה את טווח הגילאים בתוכנית לגילאים 8-14. כלומר לא יוכלו להיבחן ילדים צעירים מדי. אם יש לכם קרוב משפחה או בן של חברים עם כישרון מולד, מומלץ מאד לגשת לאודישנים. התוכנית כוכב נולד לילדים צפויה לקבל חשיפה אדירה בערוץ 2. הילדים שיצליחו לשיר יפה ולרגש את עם ישראל יזכו לפרסום אדיר, חוזי פרסום שמנים וחוזה טאלנט שיכול לעשות רק טוב.


השופטים של כוכב נולד לילדים

עדיין לא ברור מי יהיו השופטים של התוכנית. בואו רק נקווה שמרגול לא תיקח חלק בתוכנית, היא סתם תפחיד אותם... מישהו מצליח לדמיין את פאנל השופטים החדש בלי צדי צרפתי? אנחנו לא.