דף הבית
נושאים כלליים

כוכב נולד 10
כוכב נולד 10

כוכב נולד 10, כמו שאר העונות של כוכב נולד, תקדם את המוזיקה הישראלית. עד שהגיעה כוכב נולד לחיינו צעירים רבים העדיפו לשמוע מוזיקה לועזית והמוזיקה הישראלית החלה להישמע פחות. עם כניסתה של כוכב נולד לחיינו המוזיקה הישראלית התעוררה מהתרדמת והתחילה תקופה חדשה בה יוצרים רבים החלו לשיר. כוכב נולד גרמה לנו לא להתבייש, לשיר ולפרסם את הכישרון שלנו.


שיר האודישנים הכי טוב שהיה לנו אי פעם... חובה לראות

כוכב נולד 10 – לא אנחנו כל כך מצפים לה?

לא סתם צופים רבים מחכים לתוכנית כוכב נולד 10, למרות שרק לא מזמן נגמרה העונה הקודמת הצופים צמאים לשמוע את הכוכבים הבאים. המתמודדים של כוכב נולד שרים את השירים האובים עלינו, השירים הישראלים שהכי קל וכיף להתחבר אליהם ולשמוע אותם. לשירים אלו המתמודדים של כוכב נולד 10 ייתנו פנים חדשות, אחרות בגוון קולו של המתמודד. הצופים שרים יחד עם המתמודד וככל שהוא מבצע את השיר האהוב עליהם טוב יותר כך הם יחבבו אותו ויצביעו לו.

בכל עונה אנו מגלים זמרים חדשים, דרכים שונות לביצוע שירים אהובים ומקדמים את המוזיקה הישראלית.


כוכב נולד 10 – מה הולך להיות בעונה הזו?

כוכב נולד 10, העונה העשירית של התוכנית הכי אהובה שיש בארץ. לכבוד העונה העשירית מכינים לנו בהפקה של כוכב נולד 10 יותר הפתעות יותר משימות, יותר דרישות מיוחדות של השופטים ומתמודדים חדשים ומוצלחים. כמו כן, הפקת התוכנית כוכב נולד 10 מתכננת תפאורה חדשה יותר גדולה, מוארת ונוצצת.

השופטים של כוכב נולד טרם נבחרו, בכל עונה ההפקה משנה קצת ובוחרת שופטים אחרים ומשאירה חלק מהשופטים של העונות הקודמות. השופטים הם סיבה נוספת בגללה אנחנו מחכים לתוכנית כוכב נולד 10, השופטים מעירים למתמודדים ובכל תוכנית ניתן לראות לאן לקחו המתמודדים את הערותיהם. מעבר להערות, השופטים מצחיקים אותנו בתגובות המיוחדות שלהם לכל מתמודד, בפרצופים שהם עושים כשהמתמודדים שרים ובקצב שהם נותנים לתוכנית. לא ניתן להזכיר את השופטים מבלי להזכיר את המנחה – צביקה הדר שמלווה אותנו כבר שנים רבות בטלוויזיה ובכל פעם מחדש מצליח להעלות לנו חיוך על הפנים.


כוכב נולד 10 – קידום הזמרים המצליחים

כוכב נולד 10 (כמו העונות הקודמות) תוסיף לזמרים המוכשרים הקיימים, זמרים חדשים ומוצלחים. בכל עונה של כוכב נולד אנו מגלים כמה זמרים חדשים ומוצלחים (ולא רק את הזוכה במקום הראשון). זמרים אלו מצטרפים לשורה של זמרים ישראלים מצליחים שמקדמים את המוזיקה הישראלית בארץ ובעולם.