דף הבית
נושאים כלליים

ליאור נרקיס
ליאור נרקיס | אסתי בן חיים

כולם מכירים את הזמר ליאור נרקיס. גם אם לא ממש בקיאים, את להיטיו הגדולים כולם מכירים ויודעים לפזז בעל פה. מוזיקת הפופ המזרחית מצליחה להיות חלק בלתי נפרד מהפלייליסט המוסיקאלי של כל תחנות הרדיו הפופולאריות, ערוצי המוסיקה, והשירים שאנו שומעים במקומות הבילוי. אחד מבין היוצרים והזמרים הדומיננטיים הנוטלים חלק משמעותי בעולם זה, הוא לא אחר מאשר ליאור נרקיס, האיש שהביא אלינו את הלהיטים "ערב טוב לך", "המלכה שלי", "דוקטור" ועוד רבים אחרים.

ליאור נרקיס התחיל את דרכו במוסיקה הים תיכונית דווקא בהשפעת הסגנון הטורקי, ובחלוף השנים, התאים את עצמו לסגנון המודרני, זה שכל עם ישראל אוהב לרקוד לצליליו.


ליאור נרקיס - פעילות מוסיקאלית מרשימה

העשייה השוטפת והנמרצת של הזמר ליאור נרקיס בעולם המוסיקה הים תיכונית מתחיל לפני כעשרים שנה, עוד כשהיה נרקיס צעיר בן 16. כבר באותם ימים נגלה הכישרון הווקאלי המבטיח, וזה הוחתם להקלטת האלבום הראשון שלו "תפילת חיי". ב – 93' שחרר את האלבום "העולם כמו גלגל", וברצף הוציא בשנת 94' את אלבומו השלישי במספר – "את הוא הכוכב".


עבודה קשה לאורך זמן

לאחר תקופה של הופעות רבות ואיסוף של חומרים, חזר להפתיע ליאור נרקיס בשנת 98' עם האלבום הרביעי שלו "סימנים", ב – 99' הוציא אלבום שנקרא "חי לאהבה", בשנת 2000 אלבום שנקרא "רק איתך" ושוב ברצף יוצא מן הכלל, בשנת 2001 הפתיע עם האלבום "זה מהלב".


להיט רודף להיט

אוסף השירים האהודים הביאו את ליאור נרקיס לאמן מוערך בקרב אוהדי הזמר הים תיכוני. כל זאת ועדיין לא נס ליחו של האמן ליאור נרקיס, ובשנת 2003 הוציא שוב אלבום של שירים "מילים לאהבה", ב – 2005 את האלבום שנקרא "חתול רחוב", ואילו ב – 2006 האלבום "מילים שלא אמרת" זכה למכירות של עשרות אלפי עותקים שהגיע למעמד זהב. בהמשך לכך, אלבום שיצא ב – 2008 "סהרורי" הניב לו רווחים יפים.

שנת 2010 הייתה לשנה משמעותית בקריירה הנוסקת מעלה של ליאור נרקיס, האלבום "ערב טוב" זכה למעמד פלטינה במכירותיו, והופעותיו של נרקיס במקומות מכובדים כמו היכל התרבות וקיסריה היו להצלחה מרשימה, שעד היום תיעודה נמכר כאלבומי DVD מצוינים.