דף הבית
נושאים כלליים

מחוברים
כל מה שרציתם לדעת על הסדרה מחוברים:

מחוברים הינה סדרה דוקו ריאלית אודות חבורת גברים שונים אשר חושפים את חייהם למול המצלמות למשך שמונה חודשים. התוכנית נולדה בעקבות התוכנית מחוברות אשר הפכה להצלחה היסטרית אצל נשים ואין ספק כי היא הצליחה לשבור שיא משל עצמה.

מחוברים

תמונה: יחצ הוט.

מאז עלתה מחוברים לאוויר היא הצליחה לגרוף לה קהל מעריצים לא מבוטל וישנם גם לחשושים על העובדה שהיא הצליחה יותר מהתוכנית מחוברות. קהל המעריצים של מחוברים מורכב מנשים וגברים גם יחד, הגברים רוצים לראות כיצד גברים אחרים מתמודדים עם דילמות שונות בחייהם, והנשים רוצות לראות מה הגברים חושבים באמת. אין ספק כי ני הצדדים יצאו עם תובנות רבות לאחר הצפייה בסדרה.

קצת על הדמויות של מחוברים:

לסדרה מחוברים ליהקו ארבעה גברים שונים זה מזה. הראשון, הלא הוא רן שריג המפורסם. הוא היה בולט לאורך כל הסדרה עם העישונים שלו, עם העובדה שהוא כירון עולה בתחום הטלוויזיה והקולנוע של ישראל וכמובן בעקבות הרומן המתוקשר שלו מחוץ לנישואין עם לא אחרת מאשר המחוברת – דנה ספקטור.

רן שריג הצליח להשאיר סביבו מספיק עניין גם הרבה אחרי שהמצלמות כבו, הוא הספיק להיעצר ולהיחקר בעקבות צילומי התוכנית, בה הוא נראה מעשן מריחואנה ונוהג ברכב, הוא מצולם בכל הזדמנות עם דנה ספקטור וכמובן שגם אשתו עלתה לכותרות בעקבות המקרה.
דודו בוסי גם הצליח לעורר לא מעט עניין סביבו. מדובר על סופר חובב משקאות משכרים. לואיס אדרי הוא נער תועה שמסניף דבק מגע ושי גולדן הוא איש הברנג'ה המושלם עם המשפחה המושלמת.

למה כדאי לראות את הסדרה מחוברים?

את הסדרה מחוברים כדאי לראות כי היא מדברת על החיים שלנו כמו שהם. ניתנת לנו הצצה נדירה על אנשים מסוימים בחייהם האמיתיים ולמרות שיש להם את זכות הבחירה בזמני הצילום, הם בכל זאת בוחרים להיחשף באופן כמעט מלא.

אנחנו יכולים לראות כי רבים הם הגברים אשר הזדהו עם הדמויות בתוכנית אך מה שמפתיע עוד יותר הוא שנשים אוהבות את הסדרה ולומדות ממנה המון על עולם הגברים הישראלי.
בסופו של דבר ניתנת לנו תוכנית עם קונספט דומה לאח הגדול רק שכאן אנו מדברים על מציאות אמיתית של אנשים, על החיים האישיים שלהם, על בעיות אמיתיות ולא על כאלו שההפקה יצרה וכמובן שמדובר בבית האמיתי שלהם. זה לא הופך את הסדרה לטובה יותר או פחות, זה פשוט הופך אותה לאמיתית יותר.