דף הבית
נושאים כלליים

מתקשרת
מתקשרת עם מימד הנשמה | מאת: אוריין סילבר

תקשור הוא מדיה שנעשית פופולארית בעידן הניו-אייג' בו אנו חיים כיום, והמודעות של האנשים לכך גוברת. תפקיד המתקשרת הוא להעביר מסרים מישויות חיצוניות לעולם החומרי המוכר לנו, ולפתוח "את הראש" לאנשים החיים בכדור הארץ.

המתקשרת יוצרת קשר עם מדריכים רוחניים תוך כדי מדיטציה, ומקבלת מסרים על העולם והיקום עצמו. כיום, אנשים רבים מתקשרים, ומעוניינים לשדרג את חייהם, עם מה שנחשב בעבר ליכולות שכולנו היינו מסוגלים לעשות לפני מאות שנים, כפעולה בסיסית. המסרים שמועברים יכולים להיות בנוגע למטרותינו האישיות ביקום, לגלגולים קודמים, לצורת שיפור חיינו ועוד.

מתקשרת


האמונה בתקשור


לא כולם מאמינים בתקשור, ובמתקשרות בכלל. הדבר מובן, שכן, קשה להאמין בדבר שהוא אינו מוחשי לעין ואנו לא רואים אותו או חווים אותו באופן ממשי. הסקפטים שבינינו לעולם לא ילכו למתקשרת, אך מי שמחובר לעצמו, יכול ללכת לפגישת תקשור על מנת לקבל מידע חיוני על חייו ומטרותיו, או לסייע במידה ויש בעיות בריאותיות כלשהן.

פגישה או שיחת טלפון עם מתקשרת יכולה לתת לנו תובנות חדשות לגבי חיינו, והדיוק המדהים שהן יודעות על חיינו, לא משאיר צל של ספק לגבי האמינות של המתקשרת ויכולתה לראות דברים אצל אנשים הזרים לה לחלוטין.


כולם (כמעט) יכולים לתקשר

להיות מתקשרת זוהי אפשרות הפתוחה בפני כולם. כולם בלי יוצא מן הכלל יכולים לתקשר, וככל שרבים יותר יתקשרו, כל העולם יהיה מאוחד ויפה יותר. כיום זהו תחום מרתק, שרבים רוצים להיות חלק אינטגרלי ממנו, ורוצים ללמוד את סודות תקשור, ולהביא לריפוי של עצמם ושל הסובבים אותם.

ללמוד לתקשר זוהי לא משימה פשוטה ויש להשקיע זמן רב, ריכוז ומאמץ על מנת להצליח להתחבר לאני הפנימי" שלנו ולהגיע למצב מודט (מדיטציה).


סדנאות וקורסים

כיום, בעידן ה"ניו-אייג'", ישנן סדנאות וקורסים רבים בתחום של תקשור ומדיטציה. כל אחד שמתעניין בתחום יכול להשתתף באופן פעיל בסדנאות או קרוסים הנפתחים על ידי מתקשרות, ולחוות בעצמו את התחושות הנלוות לחוויות התיקשור.

תקשור נעשה בצורת מדיטציה, שבה הגוף והנפש מתאחדים לכלי אחד, בו שניהם נמצאים במצב מודט, הפתוח לקבל את כניסת המידע מהערוצים החדשים שהוא קולט. בסדנאות והקורסים הנפתחים על ידי מתקשרות ותיקות, נלמדות השיטות והדרכים, להגעה למצב הזה בדיוק, ולהצליח לתקשר עם ישויות מעולמות אחרים.