דף הבית
נושאים כלליים

נתנאל הכהן
נתנאל הכהן – מיסטיקה וקבלה

נתנאל הכהן הוא נציג של זרם מקובלים פופולארים בארץ, שאלפי אנשים נוהרים אחרי מוצא פיו לגבי זוגיות, פרנסה, מזל, מצוות, תפילות קבלת ברכות, קמעות ועוד. נתנאל הכהן הוא בראש ובראשונה מקובל, יהודי מאמין הבקיא בכתבי קבלה שונים ובעל ידע בהרכבת קמעות לכל מטרה. נתנאל הכהן התפרסם במיוחד בזכות תוכנית הרדיו שלו: "אור הקבלה".

תוכנית הרדיו

במהלך התוכנית הזו, פונים אליו מכל רחבי הארץ אנשים עם מצוקות שונות. נתנאל יודע להקשיב לבעיות השונות ולענות בצורה נחרצת. יש לו דמות כריזמטית מאד, טון סמכותי ודעה כמעט בכל נושא. לכל שאלה תשובה. בכל פעם הוא ממליץ על פיתרון אחר: קמע, הנחת תפילין, קריאת פסוקים מסוימים ועוד... מדובר בתוכנית פופולארית ביותר.

נתנאל הכהן   תמונה: ערוץ 2.

נתנאל הכהן בהיכל התרבות

בסביבות מרץ 2010 הגיע נתנאל הכהן אל היכל התרבות – המקום "הקדוש" ביותר עבור התרבות הישראלית כפי שאנחנו מכירים אותה. אלא שבמקום להעלות הצגת יחיד או מופע מוסיקלי, נתנאל הכהן ניהל באותו הערב "ערב הסרת עין הרע". אפשר לומר שזה זיעזע הרבה אנשי תרבות בארץ, שלא מבינים אפילו מה זה עין הרע. מעשים כמו שבירת ביצים והנחת יד על ראשו של מטופל נראים לרבים כמשהו שלא מן היהדות.

הסרת עין הרע

נתנאל הכהן מומחה בהסרת עין הרע. ומהי בעצם עין רעה? עין רעה היא אנרגיה שלילית שדובקת בנו. המקור שלה יכול להיות מאדם אחר שרוצה ברעתנו, קנאה, חשיבה שלילית במיוחד של עצמנו או אפילו שריד מגלגול קודם. עין רעה יכולה לגרום לחוסר מזל, דיכאון, תקיעות ובקיצור חיים רעים. הרבה פעמים נדרשת הסרת עין הרע כדי להשיג זיווג או כדי לפתוח את המזל.

הפיתרון – פתיחת מזל, פתיחת חסימות

מקובלים כמו נתנאל הכהן מומחים בפתיחת חסימות אנרגטיות שנמצאות בכל אחד מאיתנו. יש דרכים רבות להשיג את המטרה, אלא שהייתרון של מקובלים שונים הוא סודות הקבלה. תחום המאגיה והלחשים מפותח מאד בקבלה. הדברים האלו כנראה עובדים, אחרת קשה להסביר את כמות האנשים האדירה שרוצים ברכות, תפילות וקמעות קבלה כדי להתגבר על משברים, מחלות ובעיות.

רק בריאות!