דף הבית
נושאים כלליים

עספור 2
עספור 2 בפתח

לקראת הסדרה עספור 2 יש הרבה ציפיות. הסדרה עספור הצליחה לסחוף את הקהל הישראלי בעלילה מרתקת על ארבע חברים טובים שחיים בשטח חקלאי בירושלים. לא מדובר על סתם שטח חקלאי אלא על שטח המיועד לבניה ולו ערך רב בשוק הנדל"ן המקומי.

לשטח יש חוב גדול שרובץ עליו ועל חבורת הצעירים להשיג כמה שיותר מהר את הסכומים הדרושים להשאיר אותו בבעלותם, הם לא בוחלים בשום דרך ומבצעים תחבולות, מזימות וגניבות רבות.

 


צילום: יחץ הוט.
 
 

עספור 2 תמשיך לעסוק בסיפור האהבה בין מנהיג החבורה ובין בת העשירים אשר נטשה את חברה בן העשירים אשר לא מוותר ומנסה לשים להם רגל בכל דרך אפשרית.

מדובר על סדרה מהפכנית בגישה שלה, נדמה כי כולם בסדרה מסובכים אך באותה המידה ישנה תקווה שהכול יהיה בסדר. גם כשהכול מסתדר ישנה הרגשה כאילו עוד סיפור נחבא אל הכלים והוא ממשמש ובא בכל רגע. זוהי סדרה לא צפויה שעוררה הדים רבים וכך היא גם צפויה לעשות בעונה הבאה.
 

קצת על העלילה בעונה הראשונה :
 
מעבר לכך שהחבורה מנסה להשיג את הכספים הדרושים לשם אחזקת השטח ישנם סיפורי אהבה ותככים בין הדמויות השונות. לחייו של מוטי חוזרת בחורה בשם שיר, שיר טיילה איתו בהודו לאחר הצבא ולמרות שהם שונים האחד מן השנייה הם מתאהבים. ניוטון הוא בן זוגה של אורלי, כשהם נפרדים לתקופה קצרה היא שוכבת עם חברו הטוב קצר ומסתירה זאת ממנו. איציק נקלע כל העת למצבים מסובכים אך הוא מצליח לצאת מהם ברגע האחרון בשלום, הוא מתאהב באשתו של קובי, קובי הוא עבריין עמו איציק עבד מספר פעמים.

 
 
עספור 2 – למה אנחנו יכולים לצפות ?
 
הסדרה עספור הצליחה לסחוף אחריה מדינה שלמה, חבורת הצעירים בשטח בירושלים הפכו בין לילה לחבורה המדוברת ביותר בהפסקות בעבודה. הסדרה עשויה היטב והיא מצליחה לשמור על איכות ורמה אליה התחלנו להתרגל בשנים האחרונות.
 
עספור 2 צפויה להיות עונה מרתקת וזאת לנוכח הציפיות הרבות לאור הצלחת העונה הראשונה. כשזו נגמרה נשארו באוויר רגשות רבים שכן הסוף לא היה טוב כמו שהיה צפוי להיות ושאלות רבות נשארו תלויות באוויר הפתוח.
 
בשבוע האחרון החבורה מצליחה להשיג את הכספים אך היא מסתבכת שוב עם קובי, כמעט הורגת את אבא של מוטי ומאבדת את הצ'ק. בפרק הסיום שיר מתחתנת, סרגוסטי חי ואיציק מסתובב חופשי למרות הכול.