דף הבית
נושאים כלליים

קריסטלים ואבני חן
מאת: ערו שרגאי

כללי

קריסטלים ואבני חן ידועים עוד משחר ההיסטוריה כאבנים בעלות ערך אנרגטי מוסף, בנוסף לצורתן הטבעית המרשימה. איזו בחורה לא הייתה רוצה לענוד אבן חן יקרה על גופה? בשנים האחרונות הרפואה האלטרנטיבית צוברת לעצמה עוד ועוד מעריצים. ייתכן כי הדבר קורה משום שיש לא מעט מחלות שהרפואה הקונבנציונאלית לא יכולה להתמודד איתן וייתכן משום שזה כי אנשים הבינו שהגוף והנפש- אחד הם.

אבני חן ורפואה אלטרנטיבית

הרפואה אלטרנטיבית שמה דגש מיוחד על הקשר בין המטפל והמטופל, להבדיל מהרפואה הקונבנציונאלית המתהדרת ביחסי הדיסטנס השוררים בין הרופא והמטופל, ברפואה האלטרנטיבית מאמינים שהצלחתו של הטיפול טמון בראש ובראשונה הקשר בין המטפל והמטופל. אבני חן שונות הפכו לפופולאריות ביותר בקרב הציבור, לאור האמונה בכוח האנרגטי של האבנים לטיפול במחלות, גירוש של עין הרע, מציאת אהבה וזוגיות, פוריות ועוד.

זהירות בסיסית בתחום זה

כמו תמיד במקרים מסוג זה, ישנם אנשים הנכנסים לוואקום הזה, קוראים להם שרלטנים. מאנשים אלו כדאי לכם להיזהר משום שהם ינצלו את המצוקה שלכם לתועלתם האישית בלבד. כאשר אתם מחפשים אבנים וקריסטלים או רוצים ללכת לטיפול בעזרת אבנים, מומלץ לבדוק היטב אל מי אתם הולכים. הטיפולים האלה לרוב אינם זולים והדבר המומלץ לעשות הוא לבדוק היטב את המקום אליו אתם נכנסים.


קריסטלים ואבני חן


אז אילו כוחות יש לאבני הקריסטל?

קרנליאן כתום - קרנליאן כתום הינה אבן שמסייעת לאנשים מבולבלים ואלטרואיסטים. היא עוזרת לכניסה מהירה יותר להריון ונותנת לגוף איזון רגשי.

רוז קוורץ - הרוץ קוורץ הינה אבן בצבע ורוד. היא נחשבת לאבן האהבה ותבדקו אצל חברותיכן הרווקות ותגלו מספר אבנים לא מבוטל מתחת לכרית.

טופז - אבן הטופז נחשבת לאחת האבנים הוותיקות ביותר בעולם. הטופז נותנת אנרגיות אשר עוזרות בריכוז ומגבירות את היצירתיות.

סנדלית כחולה - אבן הסנדלית הכחולה הינה אבן שמחזקת את ההרמוניה ומקנה אומץ למשתמשים בה.


לסיכום

קיבלתם כאן טעימה "על קצה המזלג" לסגולותיהן של קריסטלים ואבני חן. יש עוד עשרות אם לא מאות של אבנים, שכל אחת מהן מהווה עולם ומלואו של תוכן ואנרגיה. בסופו של דבר תמיד יקומו אותם ציניקנים שאינם מאמינים בכוחן של האבנים, ויגידו שמדובר באחיזת עיניים. אותם ציניקנים וספקנים, מוזמנים להגיע לחנות הקריסטלים הקרובה למקום מגוריהם, ולהתנסות בחוויה הרוחנית הזאת. לאחר פעם אחת של מגע קרוב עם אחת האבנים, נראה אם הספקנות עדיין תחלחל לה.