דף הבית
נושאים כלליים

תקשור
תקשור עם עולמות של מעלה | לירז יכין

תקשור הוא מתנה מופלאה שאנחנו יכולים להעניק לעצמנו בקלות. על ידי החיבור הנוצר דרך התקשור אנו יכולים להגיע להבנה רוחנית גבוהה, לחיבור עם הישות העצמית הפנימית שלנו ולשלוות נפש אמיתית הנובעת מהתחושה שאנו בכיוון הנכון. תקשור עם מתקשרים מומחים יכול להאיר את דרכנו, לפתוח את הגורל ולעזור לנו לקבל החלטות חשובות בחיים.


תקשור

תמונה: רויטל רואת הנסתרות, המתקשרת המפורסמת מ"רדיו דרום"...


תקשור - האם בכל אדם קיימת יכולת תקשור?

• יש להבין, תקשור הוא בעצם חיבור בין הידע הגשמי שלנו השייך לחיים הארציים ובין הידע הנפשי, הרוחני השייך לעולם הפנימי שלנו, לחיים המתקיימים מאחורי הקלעים. יכולת התקשור קיימת בנו, בכולנו. אנו נולדים עם יכולת זו, אך בשלב מסוים היא מתנוונת ונחלשת בעקבות החינוך לרציונל שאנו מקבלים במהלך חיינו.

• אצל ילדים, יכולת התקשור קיימת בצורה מפותחת יותר, כיוון שהיכולות העל חושיות שלהם עוד לא התעמעמו ונחלשו. יכולות תקשור אצל ילדים באות לידי ביטוי הרבה פעמים על ידי חברים דמיוניים שיש להם, שאתם הם משחקים ומדברים. אלה לא באמת חברים דמיוניים כפי שאנו נוטים לחשוב, אלו הם מדריכים רוחניים המלווים את הילד ועם הזמן, ככל הילד גדל יכולות התקשור שלו מתנוונות עקב חוסר שימוש ואתם נעלמים גם המדריכים הרוחניים.

• מי שמקדיש את חייו לתחום הרוחני, יכול ללמוד תקשור מקצועי. מתקשרת טובה נכנסת במהלך שיחת ייעוץ לטרנס של ממש ויכולה להעביר אלינו מסרים מהנשמה שלנו, מהמדריכים שלנו, ממלאכים וגם מחוצונים. כל מתקשרת משפרת את יכולותיה לדייק עם השנים. מומלץ מאד.


תקשור - מה אפשר לדעת על ידי התקשור?

• הדרך הנכונה של אדם לגשת לכל נושא התקשור היא על ידי הגדרה ברורה של המטרה. אדם צריך להגדיר לעצמו מה הוא רוצה למצוא על ידי תקשור ומהי הדרך הרוחנית בה הוא רוצה לצעוד. ניתן לשאול מתקשרת לגבי העבר, לגבי העתיד, לגבי קרובים שהלכו לעולמם, לגבי אהבה, לגבי מקצוע ולגבי כל שאלה שעולה לכם בראש.

• אצל אנשים רבים הרצון לתקשר נובע מסקרנות. סקרנות לדעת מה עבר עליהם בגלגול קודם, או מה טומן להם בחובו העתיד. לפעמים אנשים רוצים לדעת מה הם דפוסי החיים בהתנהגותם אשר מפריעים להם במהלך תקין של חייהם. לדוגמא: גבר אשר לא מצליח להחזיק מעמד בקשר זוגי יותר מחודש ורוצה לדעת מדוע זה קורה לו, מה חוסם אותו. את כל אלה ועוד אפשר לגלות באמצעות התקשור.