דף הבית
נושאים כלליים

The Voice ישראל
The Voice ישראל

בימים אלו מתקיימת היערכות לקראת התכנית הבאה של ישראל - The Voice ישראל. הזכיינית רשת של ערוץ 2 תעלה בקרוב מאוד את הפורמט ההולנדי שיתחרה בתכנית הזמר הותיקה והמצליחה כוכב נולד. התכנית מגיעה אלינו מיוצרי הריאליטי הנערץ – 'האח הגדול', לאחר שתכנית המקור ההולנדית נמכרה ליותר מ – 35 מדינות ברחבי העולם. התכנית The Voice ישראל הינה תוכנית ריאליטי חדשה לגילוי כישרונות ווקאליים חדשים. ההצלחה של הפורמט כבשה את אמריקה ויעדים נוספים ברחבי העולם, וכיום מגיעה אלינו בתור - The Voice ישראל.


חובה לראות את הוידאו הבא -
The Voice ישראל – איך זה עובד?

מתמודדי התכנית The Voice ישראל יעלו אל הבמה כאשר השופטים בתחרות ישבו עם הגב אליהם. השופטים יאזינו לקולם כאשר כל פרט אחר אינו ידוע עליהם. השופטים לא יודעים מי המועמד, איך הוא נראה מהיכן הוא ולא כלום, אינם מכירים דבר מלבד הקול הבוקע מגרונו. אם אחד מבין שופטי The Voice ישראל אוהבת את מה שהוא שומע במה שנקרא – האודישן העיוור, הוא לוחץ על כפתור המסובב את הכסא עליו יושב אל הבמה, כלפי המועמד – מה שמעביר אותה או אותה אל השלב הבא.

השופט אשר מסתובב אל הזמר או הזמרת החדשים הוא אשר יהיו המנטור אשר יאמן אותו/ה לקראת התחרות שלאחר האודישנים העיוורים בתכנית The Voice ישראל. במידה ושני שופטים יסתובבו אל הבמה, על המועמד לבחור מי מביניהם יהיה זה שיאמן אותו.

מעניין אתכם? קבלו עוד פרטים על הרשמה ל the voice - תוכנית פשוט מדהימה.


השופטים בתכנית The Voice ישראל

ארבעת שופטי התחרות The Voice ישראל יהיו אמנים מתעשיית המוסיקה הישראלית בעלי ניסיון והכרה מקצועית גבוהה. אחד מבין אותם המנטורים הוא לא אחר מאשר הזמר שלומי שבת. בעקבות המעמד בתכנית The Voice ישראל, עליו יהיה לחנוך חלק מן המועמדים בתכנית להיות הדבר החם הבא בענף המוסיקה.

השופטים בתכנית זו לוקחים על עצמם עבודה מאומצת ודי קשה, אך הצופים בבית צמאים לראות את הטובים ביותר בפעולה. לאחר מתכונת אימונים אינטנסיבית, המתמודדים בתכנית The Voice ישראל יתחרו זה מול זה בתחרויות של ראש בראש וכדומה, עד לקבלת התואר הנכסף ביותר בתומה של התחרות, התואר - The Voice ישראל.