דף הבית
נושאים כלליים

טיול מאורגן לסין
  מאת: רפי שקולניק

טיול מאורגן לסין נחשב לאחד הטיולים המבוקשים ביותר עבור ציבור המטיילים. כאשר אתם מתכננים טיול מאורגן מומלץ לתכנן אותו על פי מספר פרמטרים שיעזרו לכם לעשות את הטיול שאתם רוצים. במאמר שלפניכם תקבלו מספר טיפים שיעזרו לכם לתכנן בצורה נכונה טיול מאורגן לסין.


טיול מאורגן לסין


בחירת הקבוצה

כאשר יוצאים לטיול מאורגן, ובטח כאשר מדובר במקום כה רחוק כמו סין חייבים לדעת לבחור את השותפים למסע. טיול מאורגן לסין נחשב לטיול יחסית ארוך, מאחר ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם קבוצה של אנשים איתם אתם לא מדברים למשך פרק זמן כה ממושך עליכם לנסות ולדלות כל פרט אפשרי על הרכבה של הקבוצה. הדבר הכי טוב לעשות זה ליצור קבוצה משל עצמכם. איך עושים זאת?

מבררים אצל חברים ומכרים האם הם מעוניינים להצטרף איתכם אל טיול מאורגן לסין, אם יש הענות מתחילים להרכיב את פאזל המשתתפים. אמנם, גם כאשר מדובר בחברים אי אפשר להבטיח שהכול יעבור חלק אבל לפחות תוכלו להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים להנאה משותפת.


בחירת מדריך

טיול מאורגן מצריך מדריך איתו תוכלו ליהנות. מומלץ לחפש באינטרנט ואפילו ללכת להרצאות שלו( אם הוא מעביר) על מנת ללמוד את אופיו ולראות האם הוא מתאים לכם. טיול מאורגן לסין, אינו טיול קל ואתם תהיו תלויים כמעט לחלוטין במדריך שלכם. תנסו לדלות כמה שיותר פרטים על המדריך ואפילו לקיים איתו פגישה קצרה באמצעותה תוכלו להתרשם( או לא) ממנו.


הכנה מוקדמת

זה שאתם נוסעים בטיול מאורגן לא אומר שלא מומלץ להכיר את היעדים והמקומות אליהם תיסעו. נכון, תמיד נחמש להשאיר משהו לדמיון ובכל זאת מומלץ לקרוא על היעדים אליהם אתם מתכוונים להגיע. הידע המוקדם יעזור לכם להבין היכן אתם נמצאים ויאפשר לכם להסתגל למדינה המדהימה הזאת ביתר קלות.


אוכל

מומלץ לבדוק היכן אתם הולכים לישון ומה אתם הולכים לאכול. אתם לא רוצים לגלות שבמשך 20 ימים כל מה שתאכלו יהיו פחיות שימורים ולכן תבקשו פירוט מלא של כל הארוחות כולל תפריט מפורט. אתם הולכים לשלם לא מעט עבור הטיול המאורגן לסין, ואין שום סיבה שלא תהנו כפי שמגיע לכם.


סין היא מקום מדהים

בסופו של דבר טיול לסין יכול להיות חוויה בלתי נשכחת. החומה הסינית, התרבות, האנשים והמסורת, הם מה שהופכים את סין למדינה כה מסקרנת ומעניינת.